Сабақ кестесі

Расписание занятий на  2017-2018 учебный год

Апта күн дері СВ-11
Предметы Преподаватель каб
Понедельник 1 История Казахстана Кобзина М.Е. 25
2 Русский язык Баленко Л.И. 23
3 Казахская литература Жаирбаева А.К. 24
Вторник 1 Химия Адылханова А.М. 31
2 Математика Абильдинова Н.Ж. 28
3 Информатика Мусанова А.М. 34
4 Физическая культура Сююмбаев Н.А./Нуршанов Ж.С. С/З
Среда 1 Математика/           Черчение Абильдинова Н.Ж. /        Аскапова А.К. 28 /26
2 Биология Адылханова А.М. 31
3 Казахский язык Жаирбаева А.К./Кенжебаева З.Д. 24/                   22
4 Начальная военная подготовка Тулеутаев Д.С. 29
Четверг 1 Спецтехнология Адилова Н.О. 22
2 Русская литература Тулеутемирова С.Т. 23
3 Физическая культура Сююмбаев Н.А./                      Нуршанов Ж.С. С/З
4 Физика Абылхасанов Б.К. 32
Пятница 1 Материаловедение /Химия Аскапова А.К./                          Адылханова А.М. 26/31
2 Иностранный язык Досчанова Б.К./         Абдрахманова Г.Т. 21/2
3 География Самыков С.Г. 22

 

АС-13
Предметы Преподаватель каб
1 Казахская литература Жаирбаева А.К. 24
2 История Казахстана Кобзина М.Е. 25
3 Начальная военная подготовка Тулеутаев Д.С. 29
 
1 Математика Абильдинова Н.Ж. 28
2 Химия Адылханова А.М. 31
3 Физическая культура Байтенов Т.А./            Нуршанов Ж.С. С/З
4 Физика Абылхасанов Б.К. 32
1 Казахскаий язык Жаирбаева А.К./      Кенжебаева З.Д. 24/22
2 Математика/        Черчение Абильдинова Н.Ж. /        Аскапова А.К. 28 /26
3 Биология Адылханова А.М. 31
4 География Самыков С.Г. 25
1 Русская литература Баленко Л.И. 23
2 Физическая культура Байтенов Т.А./                  Нуршанов Ж.С. С/З
3 Информатика Мусанова А.М. 34
1 Конструкция агрегатов и узлов Ахметов А.Т. 33
2 Русский язык Баленко Л.И. 23
3 Технология металлов/      Химия Аскапова А.К./                Адылханова А.М. 26/31
4 Иностранный язык Досчанова Б.К./Абдрахманова Г.Т. 21/2

 

Апта күн дері СВ-21
Предметы Преподаватель каб
Понедельник 1 Русский язык/                                                                                                                                  Математика Баленко Л.И./                  Абильдинова Н.Ж. 23/28
2 Спецтехнология Адилова Н.О. 22
3 Информатика Мусанова А.М./                Жаксылыков Б.Ж. 30/34
Вторник 1 Электротехника Амренов Б.Ж. 32
2 Материаловедение Аскапова А.К. 26
3 Химия Адылханова А.М. 31
4 Спецтехнология Адилова Н.О. 22
Среда 1 Черчение/Физика Аскапова А.К./                  Абылхасанов Б.К. 26/32
2 Русская литература Тулеутемирова С.Т. 23
3 Иностранный язык Досчанова Б.К./                Абдрахманова Г.Т. 21/2
4 Физическая культура Сююмбаев Н.А./              Нуршанов Ж.С. С/З
Четверг 1 Физика Абылхасанов Б.К. 32
2 Спецтехнология Адилова Н.О. 22
3 Казахская литература/Иностранный язык Жаирбаева А.К./              Досчанова Б.К./                Сансызбаевна А.Ж. 24                      4/21
4 Физическая культура Сююмбаев Н.А./              Нуршанов Ж.С. С/З
Пятница 1 История Казахстана Кобзина М.Е. 25
2 Математика Абильдинова Н.Ж. 28
3 Казахский язык Жаирбаева А.К./              Кенжебаева З.Д. 24/22

 

АС-23
Предметы Преподаватель каб
1 Электротехника/                                                    Русский язык Амренов Б.Ж./            Баленко Л.И. 31/22
2 Физическая культура Сююмбаев Н.А./          Нуршанов Ж.С. С/З
3 Устройство автомобилей Ташенов К.Р. 33
1 Материаловедение/                                                Техническое черчение Аскапова А.К. 26
2 Казахский язык Жаирбаева А.К./        Кенжебаева З.Д. 24/21
3 Русская литература Князева Н.А. 22
4 Электротехника Амренов Б.Ж. 33
1 Физика Абылхасанов Б.К. 32
2 Обществознание Кобзина М.Е. 25
3 Физическая культура Сююмбаев Н.А./                                Нуршанов Ж.С. С/З
4 Устройство автомобилей Ташенов К.Р. 33
1 Математика Абильдинова Н.Ж. 28
2 Химия Адылханова А.М. 31
3 Иностранный язык/                                              Казахская литература Жаирбаева А.К./        Досчанова Б.К./          Сансызбаевна А.Ж. 24/4/  21
4 Техническое обслуживание и рем/          Информатика Ташенов К.Р./              Мусанова А.М./          Жаксылыков Б.Ж 33   30      34
1 Иностранный язык Досчанова Б.К./          Сансызбаева А.Ж. 21/2
2 Биология/                                                      История Казахстана Адылханова А.М./      Кобзина М.Е. 31   25
3 Математика Абильдинова Н.Ж. 28

 

Апта күн дері СТ-22 топ
Пәндер Оқытушы каб
Дүйсенбі 1 Материалдарды кесіп өңдеу Аскапова А.К. 26
2 Информатика/                                                                                                                                                            Физика Мусанова А.М.                                                                              Ахметшаихов А.С. 31/34
3 Дене тәрбиесі Сююмбаев Н.А./                                                                         Нуршанов Ж.С. С/З
4 Қазақ тілі/                                                                                                                                                            Мемлекеттік тілде іс қағ жүргізу Жаирбаева А.К. 24
Сейсенбі 1 Сызу Аскапова А.К. 26
2 Қазақстан тарихы                                                                                                                                                    Қоғамтану Жылқыбаев Б.Ж. 25
3 Қазақ әдебиеті Жаирбаева А.К. 24
Сәрсенбі 1 Орыс әдебиеті                                                                                                                                                                       Кәсіби орыс тілі Баленко Л.И./                                                                Тулеутемирова С.Т. 22/23
2 Шетел тілі Досчанова Б.К./Абдрахманова Г.Т. 2/21
3 Арнайы технология Аскапова А.К. 26
4 Электротехника/Нарық эконом негіздері Амренов Б.Ж./Салимжанова Б.Б. 26
Бейсенбі 1 Шетел тілі/                                                                                                                                                                Кәсіптік шетел тілі Досчанова Б.К./Сансызбаева А.Ж. 2/21
2 Математика Абильдинова Н.Ж. 28
3 Орыс тілі Баленко Л.И./

Тулеутемирова С.Т.

22/23
4 Химия Адылханова А.М. 31
Жұма 1 Биология/                                                                                                                                                          Машинақұрылыс техн негіздері Адылханова А.М.                                                                           Жаксылыков Б.Ж.                                                                                         Аскапова А.К. 30                  34                            26
2 Физика Ахметшаихов А.С. 31
3 Дене тәрбиесі Сююмбаев Н.А./                                                                            Нуршанов Ж.С. С/З

 

 

СТ-12 топ
Пәндер Оқытушы каб
1 Математика/Химия Абильдинова Н.Ж./                                    Адылханова А.М. 28/            31
2 Қазақ әдебиеті Жаирбаева А.К. 24
3 География Самыков С.Г. 25
4 Дене тәрбиесі Байтенов Т.А./                                        Нуршанов Ж.С. С/З
1 Қазақ тілі Жаирбаева А.К. 24
2 Физика Ахметшаихов А.С. 31
3 Қазақстан тарихы Жылқыбаев Б.Ж. 25
1 Химия Адылханова А.М. 31
2 АӘД Тулеутаев Д.С. 29
3 Орыс тілі Баленко Л.И./                          Тулеутемирова С.Т. 22         23
4 Орыс әдебиеті Тулеутемирова С.Т. 23
1 Биология Адылханова А.М. 31
2 Шетел тілі Досчанова Б.К./                  Абдрахманова Г.Т. 2    21
3 Математика Абильдинова Н.Ж. 28
Техникалық өлшеулер және бақылау/Сызу  Аскапова А.К. 26
1 Информатика Мусанова А.М.                Жаксылыков   Б.Ж. 30/34  26
2 Дене тәрбиесі Байтенов Т.А./                  Нуршанов Ж.С. С/З
3 Машинақұрылыс технологиясының негіздері/Материалтану Аскапова А.К. 26